Експериментален състав на Славия победи с 4:0 Пирин Гоце Делчев в приятелски мач, игран в Банско.

В третата минута Петър Вуцов пропусна отблизо да открие резултата, а четири минути след това Костадин Велков даде аванс за "белите" чрез добавка след изпълнение на корнер, удар на Калоян Кръстев и спасяване на Абди Абдиков.

В 14-ата минута удар с глава на Кръстев срещна страничната греда, а пропуск пред вратата на Пирин направи и Александър Златков. Пет минути преди почивката Кръстев беше съборен в наказателното поле и превърна в гол отсъдената дузпа.

След почивката превъзходството на столичани продължи и в 51-ата минута Емил Стоев центрира към Калоян Кръстев, който с глава реализира второто си попадение в срещата.

Четвърт час преди края на срещата Тони Тасев направи двойно подаване с Кръстев и вкара четвърти гол във вратата на тима от Гоце Делчев.

В събота сутринта Славия ще играе с Арда Кърджали в последната си проверка от лагера в Банско, а след това отборът, воден от Златомир Загорчич се прибира в София, където ще се подготвя до началото на новия шампионат.