Участникът в Югозападната Трета лига Спортист Своге победи с 3:0 Малеш Микрево в контрола, която беше изиграна на стадиона в Микрево. Гостите от Своге спечелиха двубоя с голове на Борислав Борисов, Калоян Стефанов и Йоан Маринов.

В друга контрола Пирин Гоце Делчев разгроми Надежда Доброславци с 5:0. На добре подготвения терен на градския стадион в Гоце Делчев при топло време зрителите станаха свидетели на един много добре изигран мач от страна на възпитаниците на Румил Жотев.

През първото полувреме с два гола на Мустафа Шериф в 6-ата и 18-ата минута и един от дузпа на Илия Тафров в 32-ата минута футболистите на Пирин Гоце Делчев създадоха добро настроение по трибуните.

След почивката отново далеч по-добрият отбор на терена бе този на Пирин. В 50-ата и 72-ата минута Стефан Терзиев наниза нови две попадения в мрежата на Надежда Доброславци и при резултат 5:0 приключи двубоя.