последни
Кръг 31
02.05, 18:00
ЦСКА 1948 II
Янтра Габрово
02.05, 18:00
Спартак Плевен
Черноморец Бургас
02.05, 18:00
Литекс
Беласица Петрич
02.05, 18:00
Черноморец Балчик
Спартак Варна
02.05, 18:00
Монтана
Марица Пловдив
02.05, 18:00
Струмска слава
Дунав Русе
03.05, 15:30
Добруджа
Септември София
03.05, 18:00
Спортист Своге
Марек Дупница
03.05, 18:00
Лудогорец II
Бдин Видин
Кръг 26
02.05, 21:30
Челси
Тотнъм Хотспър
Кръг 33
22:00
Барселона
Валенсия
Кръг 32
03.05, 21:30
Хофенхайм
РБ Лайпциг
04.05, 16:30
Борусия Дортмунд
Аугсбург
04.05, 16:30
Волфсбург
Дармщат 98
04.05, 16:30
Вердер Бремен
Борусия Мьонхенгладбах
04.05, 16:30
Щутгарт
Байерн Мюнхен
04.05, 19:30
Кьолн
Фрайбург
05.05, 16:30
Унион Берлин
Бохум
05.05, 18:30
Айнтрахт Франкфурт
Байер Леверкузен
05.05, 20:30
Хайденхайм
Майнц 05
Кръг 34
21:45
Дженоа
Каляри Калчо
Кръг 32
03.05, 20:00
Тулуза
Монпелие
03.05, 22:00
Ланс
Лориен
04.05, 16:00
Льо Авър
Страсбург
04.05, 18:00
Монако
Клермон Фуут
04.05, 20:00
Метц
Рен
04.05, 22:00
Брест
Нант
06.05, 22:00
Лил
Олимпик Лион
15.05, 22:00
Ница
Пари Сен Жермен
15.05, 22:00
Стад Дьо Реймс
Олимпик Марсилия
Кръг 26
HT
Сочи
Факел
0
0
19:45
Ростов
Газовик Оренбург
FT
Криля Советов
Краснодар
0
0
FT
Рубин Казан
Урал
1
1
Кръг Semi Finals
30.04, 22:00
Байерн Мюнхен
Реал Мадрид
01.05, 22:00
Борусия Дортмунд
Пари Сен Жермен
07.05, 22:00
Пари Сен Жермен
Борусия Дортмунд
08.05, 22:00
Реал Мадрид
Байерн Мюнхен
Кръг Semi Finals
02.05, 22:00
Олимпик Марсилия
Аталанта Бергамо
02.05, 22:00
Рома
Байер Леверкузен
09.05, 22:00
Аталанта Бергамо
Олимпик Марсилия
09.05, 22:00
Байер Леверкузен
Рома
Кръг 45
22:00
Престън Норт Енд
Лестър Сити
Кръг 37
21:30
Racing de Ferrol
КД Мирандес
Кръг 32
03.05, 19:30
Фортуна Дюселдорф
Нюрнберг
03.05, 19:30
Хамбургер
Санкт Паули
04.05, 14:00
Гройтер Фюрт
Айнтрахт Брауншвайг
04.05, 14:00
Ханза Рощок
Карлсруе
04.05, 14:00
Оснабрюк
Шалке 04
04.05, 21:30
Кайзерслаутерн
Магдебург
05.05, 14:30
Хановер 96
Падерборн
05.05, 14:30
Веен
Холщайн Кил
05.05, 14:30
Елферсберг
Херта Берлин
Кръг 36
01.05, 13:30
Кремонезе
Пиза 1909
01.05, 16:00
Комо
Читадела
01.05, 16:00
Catanzaro
Венеция
01.05, 16:00
Асколи Пикио
Козенца
01.05, 16:00
Специя
Палермо
01.05, 16:00
Зюдтирол
Тернана
01.05, 19:00
Реджана
Модена
01.05, 19:00
Lecco
Сампдория
01.05, 19:00
Бари
Парма 1913
01.05, 19:00
FeralpiSalo
Бреша
Кръг 7
03.05, 21:45
Вестерло
Синт-Труиден
04.05, 19:15
Мехелен
Гент
05.05, 17:00
Оуд-Хеверлее
Стандарт Лиеж